Nieuws

04/10/2022

De Value Chain Bustour op bezoek bij Europal Packaging.

Op 4 oktober ontvangt Europal Packaging de deelnemers van de Value Chain Bustour in onze ultramoderne verticaal geïntegreerde productiefaciliteit in Blandain.   

 

Deze sterk geautomatiseerde industrie 4.0-fabriek produceert golfkartonnen dozen en Limitless Packaging, de eindeloze kartonoplossing van Europal Packaging. De productievestiging in Blandain vult de productie in Moeskroen aan die honingraatkarton en afgeleide producten produceert.   

 

De combinatie van beide fabrieken maakt one-stop-shopping partnerships mogelijk met een assortiment kartonnen verpakkingen dat essentieel is voor alle "eco-bewuste" bedrijven met verzendingsbehoeften. Het onderschrijft ook een klantgerichte aanpak waarbij "unboxing creativity" verenigbaar is met capaciteit.    

 

Ons team zal de bezoekers rondleiden langs de golfkartonhal & productiehal met de nadruk op automatisering.  

 

Meer info over de Value Chain Bustour of over de bezoeken bij Sioen & Dassy:  

 

https://www.valuechain.be/nl/evenementen/138811/value-chain-bustour-bezoek-sioen-europal-packaging-en-dassy 

  

04/10/2022

De Value Chain Bustour op bezoek bij Europal Packaging.

Op 4 oktober ontvangt Europal Packaging de deelnemers van de Value Chain Bustour in onze ultramoderne verticaal geïntegreerde productiefaciliteit in Blandain.   

 

Deze sterk geautomatiseerde industrie 4.0-fabriek produceert golfkartonnen dozen en Limitless Packaging, de eindeloze kartonoplossing van Europal Packaging. De productievestiging in Blandain vult de productie in Moeskroen aan die honingraatkarton en afgeleide producten produceert.   

 

De combinatie van beide fabrieken maakt one-stop-shopping partnerships mogelijk met een assortiment kartonnen verpakkingen dat essentieel is voor alle "eco-bewuste" bedrijven met verzendingsbehoeften. Het onderschrijft ook een klantgerichte aanpak waarbij "unboxing creativity" verenigbaar is met capaciteit.    

 

Ons team zal de bezoekers rondleiden langs de golfkartonhal & productiehal met de nadruk op automatisering.  

 

Meer info over de Value Chain Bustour of over de bezoeken bij Sioen & Dassy:  

 

https://www.valuechain.be/nl/evenementen/138811/value-chain-bustour-bezoek-sioen-europal-packaging-en-dassy 

  

Deel dit bericht

{render:entity:4902:756}